e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Baje, bajki, bajeczki


W Monieckim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe do Małego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży klas 1–6 szkół podstawowych. Do konkursu przystąpiło aż 55 osób.

Konkurs jest imprezą otwartą i odbywa się w kilku etapach, w dwóch kategoriach wiekowych klas I–III oraz klas IV-VI, w konkursie startuj dzieci i młodzież z całego powiatu monieckiego. Nad całością „czuwa” instruktor ds. teatru – Katarzyna Gasławska.

Recytatorzy przygotowali interpretację dwóch utworów, a recytują tylko po jednym utworze. Czas występu nie może przekraczać 5 minut. Warunkiem koniecznym jest udział w eliminacjach środowiskowych szkolnych oraz dostarczenie wypełnionej „Karty zgłoszenia” recytatora organizatorowi.

Jury do wojewódzkiego finału, który odbędzie w 22 maja w białymstokich "Spodkach" wytypowało Michała Zabłudowskiego i Ulę Grygo. W kategorii klas I–III nagrody otrzymali: Michał Zabłudowski z SP 2 w Mońkach, Dominika Koniecka z SP we Wroceniu, Mateusz Rafałko z SP 1 w Mońkach, Weronika Jankowska z SP w Dolistowie. W kategorii klas IV–VI nagrody otrzymali: Urszula Grygo z SP 1 w Mońkach i Natalia Olszyńska z SP w Goniądzu. Słodkości ufundowała firma REVMOD, a nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Mońkach.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!