e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Inni docenili


KRUS rozstrzygnął XIV konkurs "W rolnictwie można pracować bezpieczniej". Materiał red. Kazimierza Radzajewskiego z "Gazety Współczesnej" zdobył nagrodę w kategorii "Najlepsza publikacja problemowa" w grupie konkursowych artykułów prasowych.

W 2008 roku w ogólnopolskim konkursie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uczestniczyło 27 autorów 84 publikacji prasowych, radiowych lub telewizyjnych. Każda publikacja związana z ideą konkursu i w dowolnej formie podejmująca temat bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych, jest ważna. Każda może zapobiec niepotrzebnej tragedii.

Niezmiennym celem konkursu, związanego z działaniami prewencyjnymi KRUS, jest oddziaływanie poprzez mass media na poprawę bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych i ograniczanie zagrożeń w środowisku pracy i życia rolników.

Za najlepszy artykuł prasowy nagrodę otrzymał: Kazimierz Radzajewski za artykuł „Zrób sobie BHP” w Gazecie Współczesnej z 08.09.2008 r.

źródło: http://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/xiv-konkurs-w-rolnictwie-mozna-pracowac-bezpieczniej-podsumowany/


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!