e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Sprawdzali sprawność


18 września na stadionie miejskim w Mońkach odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zawody poprzedziło wyświęcenie trzech wozów bojowych we wsi Kulesze. Tam również doszło do przekazania delegacji z Ukrainy samochodu strażackiego Star 244, którego przebieg to tylko 5 tys. kilometrów, do miejscowości Kołki na Ukrainie.

Dowódcą zawodów był druh Leszek Czarnecki Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Mońkach. Gośćmi zaproszonymi byli: Podlaski Wojewódzki Komendant PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz, Komendant Powiatowej Straż Pożarnej w Mońkach bryg. Dariusz Koc, Komendant Powiatowej Straż Pożarnej w Mońkach bryg. Andrzej Beczko, Wicewojewoda Podlaski Bogusława Szczerbińska, Prezes Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP Województwa Podlaskiego druh Andrzej Koc, Starosta Moniecki Błażej Buńkowski, Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski i Burmistrz Goniądza Grzegorz Dudkiewicz, radni powiatowi i miejscy.

Zawody rozpoczęły się od wciągnięcia na maszt flagi państwowej i odśpiewaniu hymnu narodowego, następnie rozegraniu ich w dwóch konkurencjach: sztafety pożarniczej z przeszkodami i ćwiczenia bojowego. W dzisiejszych zawodach wzięło udział trzy zespoły męskie. Po rozegraniu ćwiczeń klasyfikacja generalna niedzielnych zawodów przedstawia się następująco: I miejsce OSP w Mońkach, II miejsce OSP Kulesze, III miejsce OSP Sikory.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!