e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Poetycki wieczór muzyczny


12 czerwca 2022 roku Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego zorganizowała w monieckiej Mediatece poetycki wieczór muzyczny Błażeja Kalinowskiego, który obecnie mieszka w Warszawie.

Dzieciństwo oraz młodzieńcze lata spędził w Mońkach. Tu otworzyły się jego oczy na świat i tu kształtowała się jego wrażliwość. Jako gimnazjalista, a później jako licealista, wielokrotnie występował przed moniecką publicznością prezentując wokalno-instrumentalną aranżację wierszy różnych poetów zapraszanych na spotkania autorskie przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach.

Tym razem zaprezentował utwory własnego autorstwa, do których napisał też muzykę. Ich wspaniałym wzbogaceniem były animacje (przez niego przygotowane) wyświetlane na dużym ekranie. Błażej Kalinowski swoim występem dostarczył publiczności wiele emocji. Niektóre osoby nie potrafiły ukryć swoich łez wzruszenia.

Serdecznie dziękujemy dyrektor Biblioteki Publicznej w Mońkach Pani Wiesławie Filipkowskiej za użyczenie nam sali kinowej w Mediatece. Natomiast Panu Jarosławowi Szaciłowskiemu z Mediateki dziękujemy za nagłośnienie sceniczne.

Barbara Kuprel - członek zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu MonieckiegoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!