e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień Godności


12 maja odbyły się uroczyste obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, rodzice, pracownicy i podopieczni OREW, dyrektorzy i kierownicy jednostek z terenu powiatu monieckiego oraz inni zaproszeni goście.

Marsz Godności przeszedł ulicami: Leśną, gdzie mieści się siedziba OREW w budynku SP nr 2, Tysiąclecia i Słowackiego. W Mediatece rozstrzygnięto konkurs literacki "Niepełnosprawni szczęśliwi wśród nas", zebrani obejrzeli występy muzyczno-artystyczne w wykonaniu wychowanków i pracowników OREW, podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mońkach, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Mońkach.

Elżbieta Teresa Tyborowska Dyrektor OREW wspólnie z rodzicami wręczyła podziękowania i specjalne serca tzw. "DAR SERCA" osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do funkcjonowania Ośrodka.

26 maja zapraszamy na drugi dzień obchodów Dnia Godności, w programie Msza Święta oraz dzień otwarty Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy jest specjalistyczną, wielofunkcyjną placówką prowadzoną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mońkach. Ośrodek przeznaczony jest dla wychowanków w wieku od 3 do 25 roku życia, którzy wymagają kompleksowej, wielodyscyplinarnej pomocy rehabilitacyjno-edukacyjnej świadczonej w odpowiednich warunkach i z opieką dostosowaną do stanu psychofizycznego i wieku.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!