e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Potrzebni wolontariusze


Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie poszukuje wolontariuszy do pracy przy XII edycji festiwalu.

Organizatorzy oferują darmowe posiłki (także vege), wydzielone miejsce pod namiot, ubezpieczenie NNW, zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką oraz pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować koncerty, festiwale czy inne imprezy plenerowe.

Praca wolontariusza trwać będzie w dniach 29.06-03.07.2022 r. (w sumie 5 dni). Mogą zgłaszać się osoby, które już były wcześniej wolontariuszami, jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy, a jednocześnie chcące poznać festiwal od kulis.

Zgłoszenia (tylko od osób pełnoletnich) z podaniem danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon) prosimy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!