e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Kupuj nasze


14 lutego przy pomniku Armii Krajowej przy skwerze im. Czesława Gartycha w Mońkach odbyła się konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej, promująca kampanię społeczną "Kupuj Polskie".

Akcja została zorganizowana w związku z Walentynkami i Kampanią Społeczną Kocham Polskę. Do Moniek przyjechał Michał Mikucki Prezes Koła Białostockiego Młodzieży Wszechpolskiej oraz Paweł Prokopowicz - pełnomocnik Prezesa Podlasia Konfederacji. Na konferencji prasowej poruszono temat ostatniej aktywności Młodzieży Wszechpolskiej wraz z innymi środowiskami patriotycznymi w Mońkach, która polegała na wspieraniu i promocji lokalnych przedsiębiorców.

Złożono znicze pod pomnikiem Armii Krajowej, która 79 lat temu powstała największa podziemna armia Europy, odmówiono krótką modlitwę by następnie rozwiesić plakaty promujące kampanię.

Przypominamy, że Kampania Społeczna Kocham Polskę, organizowana jest w całej Polsce od kilku lat. W tym roku ze względu na obostrzenia jest połączona z Kampanią Kupuj Polskie i polega na wspieraniu rodzimych przedsiębiorców i biznesów w tym trudnym czasie dla nich.

Za małą dotacją (od 50 zł) organizowana jest kampania reklamowa, która będzie polegać na wywieszeniu plakatów, na których pojawi się graficzny plakat Kocham Polskę z logami firm, które wsparły i włączyły się w akcję.

Więcej informacji u: Karola Czostków tel. 606 626 773 i Michała Mikuckiego tel. 530 025 050.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!