e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ślubowanie policjantów


W Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach, odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Słowa roty wypowiedziało 4 policjantów. Niebawem odbędą szkolenie, po którym powrócą do macierzystej jednostki.

Dziś, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mońkach, odbyła się uroczystość ślubowania 4 nowych policjantów przyjętych do służby. Akty ślubowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Mońkach inspektor Artur Maksymiuk. Funkcjonariusze ślubowali: "Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia...". Aby wstąpić w szeregi Policji, młodzi adepci przeszli przez trudny proces rekrutacji, złożony z kilku etapów. Musieli wykazać się nie tylko wiedzą i sprawnością fizyczną, ale także predyspozycjami psychicznymi. Nowi funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia podstawowego powrócą do swoich macierzystych jednostek, gdzie rozpoczną służbę.

Podczas ślubowania Komendant Powiatowy Policji w Mońkach insp. Artur Maksymiuk, pogratulował nowym funkcjonariuszom wyboru zawodu. Życzył im wielu sukcesów w służbie, przypominając wzory zachowania jakimi powinien kierować się funkcjonariusz Policji.

zdjęcia i tekst: http://www.monki.policja.gov.pl/Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!