e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wypożycz on-line


Szanowni czytelnicy!

Ze względu na opublikowane rekomendacje Biblioteki Narodowej z przykrością informujemy, że Biblioteka Publiczna w Mońkach i jej filie - Mediateka i Filia Biblioteczna w Boguszewie będą nieczynne dla Użytkowników od 7 (sobota) do 29 listopada (niedziela) br.

Rezerwacje materiałów bibliotecznych oraz terminy zwrotu przypadające na ten okres zostaną przedłużone. Wypożyczenia materiałów nie będą w tym czasie możliwe, zamówienia składane on-line będą realizowane w późniejszym terminie. Rekomendujemy zwrot książek poprzez wrzutnię usytuowaną przy Mediatece, ul. Słowackiego 4.

W razie pilnych spraw prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczną bpmonki@wp.pl, lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- biblioteka główna 85 716 2743, 500 102 176
- Mediateka 516 822 445.

Osobom starszym przypominamy o możliwości dostarczenia książek do domu w ramach akcji "Książka na telefon", oczywiście z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych.

Zachęcamy do korzystania z czytania e-booków. Biblioteka udostępnia bezpłatne kody do Legimi, platformy oferującej 55 000 tytułów.

Życzymy zdrowia.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!