e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rock na Bagnie podlaską marką


W Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu Podlaska Marka. Z grona 27 nominowanych wybrano laureatów każdej z dziewięciu konkursowych kategorii: Produkt Użytkowy, Produkt Spożywczy, Odkrycie, Inwestycja, Kultura, Wydarzenie, Społeczeństwo, Biznes i Projekt 4.0.

W kategorii Wydarzenie nagrodę otrzymał IX Festiwal Rock na Bagnie organizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego.

Międzynarodowy Festiwal "Rock na Bagnie" w Goniądzu istnieje od 2010 roku. Rock Na Bagnie to największa impreza w Polsce pokazująca scenę niezależną w całej okazałości. To również giełda z udziałem najważniejszych niezależnych firm fonograficznych, twórców koszulek i innych gadżetów, całodobowe radio internetowe mieszczące się niedaleko sceny i przeprowadzające wywiady z muzykami i gośćmi festiwalu, wystawy fotograficzne, spotkania i projekcje wyjątkowych filmów, kiermasz regionalnego jedzenia i piękny Biebrzański Park Narodowy na wyciągnięcie ręki.

tutaj obejrzysz film


fotka pobrana z https://www.facebook.com/photo?fbid=3278601352188997&set=a.167130510002779"Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!