e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rotacyjny system pracy


Szanowni Państwo!

Każde przecięcie potencjalnej linii zakażania koronawirusem jest szansą, z której mamy obowiązek skorzystać. W związku z tym podjąłem decyzję o wprowadzeniu w Urzędzie Miejskim od dnia jutrzejszego, tj. 25.03.2020 r. tzw. rotacyjnego systemu pracy.

Pracownicy dotąd funkcjonujący w jednym pomieszczeniu biurowym będą przemiennie obecni w pracy lub będą wykonywali swoją pracę w domu przy komputerze. Dołożymy wszelkich starań, by wprowadzone ograniczenie nie zdezorganizowało sprawności załatwiania Państwa i Urzędu spraw.

Przypominam również, iż ważna i aktualna pozostaje moja prośba o ograniczenie bezpośrednich wizyt w Urzędzie Miejskim do rzeczy ważnych i pilnych. Większość ze spraw możecie załatwić drogą telefoniczną lub mailową.

Korzystając z okazji chciałbym również przypomnieć o tym, że najskuteczniejszą formą walki z rozprzestrzenianiem się wirusa jest izolacja, czyli powstrzymanie się od spotkań, wizyt i bezpośredniej aktywności społecznej. Potraktujmy wprowadzane ograniczenia jak najbardziej poważnie, a taka postawa zwróci się nam stokrotnie.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Karwowski Burmistrz Moniek


um-monki.pl


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!