e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Usługi mobilne NFZ


Pani Marianna jako pierwsza skorzystała z usług mobilnego NFZ, który 10 września oferował swoje usługi w Urzędzie Miejskim w Mońkach. Pani Marianna wyrobiła na miejscu i od ręki Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) dla siebie i swojej rodziny.

Zainteresowanie kartami EKUZ w Mońkach było wyjątkowo duże. Pracownicy NFZ wydali ich podczas dyżuru ponad 100 ! Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie tymczasowego pobytu na terenie innego państwa członkowskiego UE/EFTA.

Mieszkańcy Moniek poszukiwali również informacji o specjalnych programach lekowych, interesowali się zaletami e-recept oraz Internetowego Konta Pacjenta.

Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski nie ma wątpliwości, że dyżur mobilnego punktu podlaskiego NFZ w Urzędzie Miejskim w Mońkach z pewnością trzeba będzie powtórzyć.

źródło: Sekcja Komunikacji Społecznej POW NFZ https://www.nfz-bialystok.pl/aktualnosci-oddzialu/mobilny-nfz-wyrusza-w-trase/

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!