e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pięknie, szybkie i piekielnie drogie


19 czerwca przez ulice Moniek przejechało część samochodów z kilkudziesięciu, które biorą udział w kilkudniowej "wycieczce" Podlasie / Mazury.

Free Rage Team 2019 to zlot luksusowych, szybkich i bardzo drogich samochodów. Miłośnicy tychże samochodów wyjeżdżają z podlasia gdzie spotykają się na mazurach. Tegorocza trasa to: Mońki – Ełk – Giżycko – Ryn. Mogliśmy zobaczyć Lamborgini, McLaren, Jaguara, Mercedesa, BMW, Forda, Shevroleta i wiele innych wspaniałych, szybkich pojazdów.

Organizatorem monieckiego przystanku był Tomasz Siemionkowicz właściciel firmy TS Import, zajmującej się importowaniem z USA i Kanady samochodów, motorów i łodzi, który wraz z małżonką również przyłączył się do zlotu swoim Fordem Mustangiem.

W założeniu był przejazd pojazdów przez centrum Moniek. Ze względu na remonty dróg w naszym mieście i wypadek na głównej, przelotowej ulicy, samochody zatrzymały się na parkingu przed kościołem M.B. Częstochowskiej. Po sesji zdjęciowej samochody udały się w stronę Ełku.

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!