e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Czerwcowe pobieranie krwi w Mońkach


W niedzielę 09 czerwca 2019 roku zorganizowaliśmy akcję pobierania krwi w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach w godz. 09:00 do godz. 13:30. Na ogłoszoną akcję przybyło ponad 40 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 34 osoby do oddania krwi. Zebrano w sumie 15,3 litra drogocennego leku.

Jak co roku w okresie komunijnym przychodzi mniej krwiodawców. Niższa frekwencja spowodowane jest wyjazdami gościnnymi naszych krwiodawców. Dziękuję wszystkim krwiodawcom, którzy mogli tego dnia wygospodarować czas na dzielenie się z innymi. Dziękuję serdecznie.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki, Komendy Powiatowej PSP i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Kolejna akcja odbędzie się 23 czerwca 2019 r. w Trzciannem, a w Mońkach zapraszamy na 21 lipca 2019 r. do MOK-u w godz. 9:00 – 16:00 i będzie to akcja bankowa współorganizowana z fundacją PKO, gdzie każdy krwiodawca tego dnia zdający otrzyma specjalny upominek. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Prezes ORPCK Andrzej Beczko


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!