e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Matematyczny Czar Par


Już po raz dwudziesty pierwszy w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach spotkali się młodzi matematycy powiatu monieckiego. Tym razem do walki o puchary Burmistrza Moniek i Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz inne nagrody rzeczowe stanęło aż 38 par z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Jasionówce, Szkoła Podstawowa w Goniadzu, Szkoła Podstawowa w Dolistowie, Szkoła Podstawowa w Downarach Szkoła Podstawowa w Jaświłach, Szkoła Podstawowa w Knyszynie, Szkoła Poddstawowa nr 2 w Mońkach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach.

W uroczystym otwarciu imprezy uczestniczyli: Burmistrz Moniek – Pan Zbigniew Karwowski, Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Barbara Iwanicka, Inspektor Oświaty – Pan Mieczysław Klimowicz, dyrektor Zespołu Szkół – Pani Alicja Halicka-Pochodowicz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Sp nr 1 w Mońkach – Pani Anna Polińska.

Poziom tegorocznych zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Tym razem listę zwycięzców udało się ustalić po regulaminowych dziesięciu konkurencjach:
I miejsce – Weronika Rutkowska i Karol Kuc (SP nr 1 w Mońkach) – 20 pkt.
II miejsce ex aequo – Adam Tałałaj i Michał Roszko (SP nr2 w Mońkach) - 19 pkt, Maciej Purwin i Michał Domurat (SP Jaświły) - 19 pkt.
III miejsce – ex aequo – Adrianna Czerech i Estera Mikiewicz, Dawid Kulikowski i Kornel Świerzbiński oraz Oliwia Dziekońska i Natalia Kulikowska (wszystkie pary z SP nr 1 w Mońkach ) – 18pkt.

Wśród szkół punktacja przedstawia się następująco:
I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach,
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach,
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Jaświłach .

Cieszymy się bardzo z wysokiej frekwencji i wszystkim uczestnikom składamy najszczersze gratulacje, a ich opiekunom dziękujemy za pracę w komisji.

Gorące podziękowania kierujemy także do sponsorów naszej imprezy:
Burmistrza Moniek - p. Zbigniewa Karwowskiego,
Przewodniczącej Rady Gminy – p. Barbary Iwanickiej,
Inspektora Oświaty w Mońkach - p. Mieczysława Klimowicza,
Dyrektora SP nr 1 w Mońkach- p. Alicji Halickiej-Pochodowicz
Przewodniczącej Rady Rodziców - p. Anny Polińskiej.

Nauczyciele matematyki SP nr 1 w Mońkach

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!