e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Prezentacja kandydatów


5 maja odbyło się wyborcze spotkanie zorganizowane przez lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie dotyczyło zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja 2019 r.

W spotkaniu uczestniczyli parlamentarzyści PiS, członkowie, sympatycy i mieszkańcy powiatu monieckiego. Wśród przybyłych gości byli także kandydaci w wyborach - Poseł Ziemi Podlaskiej Krzysztof Jurgiel, obecny poseł PE Karol Karski i radny wojewódzki Romuald Łanczkowski. Kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do PE przedstawił szef podlaskich struktur PiS Poseł RP Dariusz Piontkowski.

Podczas własnych prezentacji kandydaci przypominali o działaniach rządu, które także widoczne są w Mońkach i powiecie monieckim. Jako przykład inwestycji rządowej wymieniono stację regazyfikacji skroplonego gazu LNG. Poseł Krzysztof Jurgiel mówił o rozwoju naszego regionu, który prowadzi rząd i o który trzeba zabiegać w UE. Krzysztof Jurgiel mówił także o wartościach chrześcijańskich, których należy bronić w Europie.

Rafał Supiński


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!