e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Kolarze na ulicach Moniek


Z okazji Święta 3 Maja do Moniek przyjechały bardzo silne grupy kolarskie z całego województwa, był to IV Ogólnopolski Kolarski Wyścig Szosowy.

Wyścig miał na celu uczczenie święta narodowego rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Popularyzować kolarstwo w mieście i gminie Mońki oraz powiecie monieckim. Propagować zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek. Impreza ta ujęta jest w kalendarzu imprez PZKol i posiada rangę wyścigu dla amatorów.

Wyścig o długości 21,5 kilometrów na rundzie przebiegał przez miejscowości: Mońki - Potoczyzna - Krzeczkowo - Kropiwnica - Przytulanka - Ciesze - Mońki. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigu czuwało pięciu sędziów, a do udziału zgłosiło się ponad stu trzydziestu kolarzy i kolarek.

Organizatorem wyścigu szosowego był: Burmistrz Moniek, Moniecki Ośrodek Kultury, Podlaski Okręgowy Związek Kolarski w Białymstoku, LKS Promień Mońki oraz Orzeł Przytulanka.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!