e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

50 lat spółdzielni


2 września, na stadionie miejskim, Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Mońkach świętowała jubileusz 50-lecia istnienia.

Zorganizowana impreza była skierowane przede wszystkim do mieszkańców spółdzielni, ale skorzystali z niej także innymi mieszkańcy naszego miasta, a nawet innych miejscowości.

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem pikniku rodzinnego odbyły się msze święte w kościelne M.B. Częstochowskiej i kościele Św. Brata Alberta Chmielowskiego. Następnie obchody przeniosły się na stadion miejski.

Uroczystości to przede wszystkim chwila wspomnień i podziękowań za wkład w tworzenie i rozwój spółdzielni. Prezes Spółdzielni Roman Klepadło wręczał grawertony i dyplomy zasłużonym spółdzielcom, byłym prezesom, a także pracownikom.

Na spotkaniu pojawiło się trzech pierwszych prezesów: Zenon Masalski, Stanisław Piekarski i Józef Piekarski. Byli również poprzedni prezesi, wiceprezesi i wieloletni pracownicy spółdzielni. Z gości zaproszonych można wymienić: Prezesa Tadeusza Szymańczyka, Z-cę Prezesa Aleksandra Nikołajuka, Wiktora Grzesia - wszyscy ze Związku Komisji Rewizyjnego w Białymstoku oraz Prezesa Józefa Wawrzyna ze Spółdzielni Mieszkaniowej Gołdapi.

Z okazji jubileuszu została napisana historia o naszej Spółdzielni, którą członkowie będą mogli odebrać w siedzibie spółdzielni.

Po oficjalnej części firma Fastevant zaprosiła przybyłych na bezpłatne atrakcje, konkursy z nagrodami, dmuchańce. Odbyły się również mecze piłkarskie o Puchar Prezesa Spółdzielni. Wszyscy mogli dosłownie za darmo zjeść lody, watę cukrową, kiełbaskę z grilla, bigos i piwo. Pobyt uczestnikom umilał występ zespołu Orlando.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!