e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rodzinny parafialny odpust


Deszczowa niedziela była ostatnim dniem odpustu w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Z tej okazji przed kościołem odbył się parafialny festyn rodzinny.

Na zaproszenie proboszcza parafii ks. Wojciecha Wojtacha do Moniek z wielkopolski przyjechali Siewcy Lednicy. Zespół gościł już w Mońkach w 2008 roku na festynie muzycznym „Dobre Granie” oraz w 2011 na odpuście w kościele Św. Brata Alberta.

Kolejny wspaniały występ był w wykonaniu zespołu Sirion. Bardzo rockowe, a momentami ciężkie brzmienia podobały się publiczności. W skład zespołu wchodzą dwaj księża pochodzący z Moniek, ks. Piotr i ks. Karol.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzjonisty Tomasza Sadowskiego oraz występ Gabryjeli Czerwińskiej na klarnecie i Damiana Bagińskiego akordeonie. Na scenie wystąpiły także lokalne zespoły śpiewacze, a były to: Kompania Męska z Kalinówki Kościelnej, Trzciananianki, Pogodna Jesień, Wrzosy. Nie mogło też zabraknąć: Scholi Gloria, Promyków Jana Pawła II czy występu Podlasiaczków.

Organizatorem festynu była Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej oraz Moniecki Ośrodek Kultury.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!