e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Sierpniowe pobieranie krwi w Mońkach


W niedzielę 12 sierpnia 2018 r. w MOK-u w godz. 9:00 do 13:30 zorganizowaliśmy kolejną tego roku akcję pobierania krwi. Czas wakacyjny i ostatnia gigantyczna akcja nie wpłynęła ujemnie na ilość chętnych do oddania krwi. Mończanie jak zwykle są ludźmi wielkiego serca i licznie stawili się na zorganizowaną akcję pobierania. Na ogłoszoną akcję przybyło ponad 45 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 41 osoby do oddania krwi. Zebrano ponad 18 litrów cennego leku. Dziękuję wszystkim krwiodawcom, którzy tego dnia zdecydowali się na oddanie cząstki siebie innemu potrzebującemu. Dziękuję serdecznie za wielki dar serca.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Kolejna akcja odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. w GOK Trzcianne, a do Moniek zapraszamy 09 września 2018 r. do MOK-u w godz. 9:00 – 13:30. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Prezes ORPCK Andrzej BeczkoFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!