e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Tańce z gwiazdkami


15 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Mońkach. Rywalizowali tancerze w trzech klasach tanecznych.

Od godziny jedenastej zmagały się pary taneczne w kilku kategoriach wiekowych. Turniej rozgrywany był w trzech blokach tanecznych, a nad przebiegiem turniej czuwała Izabela Słomka-Łabanowska, prowadząca sportowy klubu taneczny PRESTIGE.

Wszystkich zawodników oceniała 7 osobowa komisja sędziowska z Białystoku, Warszawy, Lublina, Olsztyna. Oprawa artystyczna czyli piękna muzyka, światła i scenografia to Studio 81 z Augustowa.

Impreza jest corocznym przedsięwzięciem sportowym o znaczeniu ponadregionalnym z udziałem znakomitych par tanecznych z różnych regionów Polski oraz tancerzy w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Głównym celem turnieju jest popularyzacja tańca towarzyskiego jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu, wychowania i rozrywki dla dzieci i młodzieży.

To również oferta niecodziennej imprezy w Mońkach i na Podlasiu, promującej miasto i region w środowiskach tanecznych całego kraju. Turniej zorganizowano zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Organizatorzy dziękują za wsparcie wszystkim zaangażowanym w promocję i organizację turnieju oraz gratulują zwycięzcom i zapraszają do udziału w kolejnej edycji turnieju.

Organizatorami imprezy byli: Sportowy Klub Taneczny PRESTIGE i Burmistrz Moniek. Sponsorzy, instytucje i osoby wspierające: Urząd Miejski w Mońkach, Starostwo Powiatowe w Mońkach, MONROL producent zrębków wędzarniczych, Ośrodek Hodowli Zarodowej GARZYN, Centrum Edukacji MENTOR, Credit Agricole Oddział w Mońkach, Euromix. Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Podlaskiego i Starosta Powiatu Monieckiego. Patronat Medialny: TVP Białystok, Radio Białystok i www.e-Monki.pl .

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!