e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Uczniowie po latach


Dnia 24 czerwca 2017 roku - dokładnie po 40 latach, spotkali się absolwenci klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mońkach, której Dyrektorem był Pan Wacław Abramowicz. Duża część osób tej klasy rozpoczęła naukę w Przedszkolu przy ulicy Konopnickiej, którego Dyrektorem była Pani Jadwiga Kowalewska, a wychowawczynią Pani Danusia Trykoszko.

Wszyscy uczyli się w podstawówce, a niektórzy w liceum monieckim. Zwiedziliśmy mury szkoły. Pani Teresa Sujata, ukochana wychowawczyni, była pełna podziwu, że zorganizowano tak miłe spotkanie, a wszyscy wychowankowie to mądrzy i wartościowi ludzie. Na spotkanie przybyły osoby z Chicago, różnych miast Polski oraz oczywiście z rodzinnych Moniek. Wszyscy wspominali lata szkolne, nauczycieli prywatki, niespełnione miłości i wagary.

Pan Włodzimierz Zmarzlik przekazał nam bezcenne zdjęcia z tamtych lat, a jego córka Hania wykonała świetne pamiątki, za co serdecznie dziękujemy! Oby więcej takich spotkań !


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!