e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Matematyczny Czar Par

Już po raz dziewiętnasty w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach spotkali się młodzi matematycy powiatu monieckiego. Tym razem do walki o puchary Burmistrza Moniek i Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz inne nagrody rzeczowe stanęło 38 uczniów z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Jasionówce, Szkoła Podstawowa w Krypnie, Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelnej, Szkoła Podstawowa w Jaświłach, i Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach.

W uroczystym otwarciu przedsięwzięcia uczestniczyli: Burmistrz Moniek – Pan Zbigniew Karwowski, Inspektor Oświaty – Pan Mieczysław Klimowicz, dyrektor Zespołu Szkół – Pani Alicja Halicka - Pochodowicz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Sp nr 1 w Mońkach – Pani Anna Polińska.

Poziom tegorocznych zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Po regulaminowych dziesięciu konkurencjach wyłoniono tylko zdobywców I miejsca, natomiast o miejscach: drugim i trzecim zadecydowała dogrywka. Ostasteczne wyniki konkursu (wśród par) przedstawiają si następująco :
I miejsce – Weronika Rutkowska i Karol Kuc (SP nr 1 w Mońkach)
II miejsce ex aequo – Aleksandra Pruszyńska i Kornel Świerzbiński oraz Adrianna Czerech i Estera Mikiewicz (SP nr 1 w Mońkach)
III miejsce – Michał Kościuk i Paweł Rutkowski (SP nr 1 w Mońkach)

W punktacji szkół:
I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach,
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Jasionówce.
III miejsce ex aequo – Szkoła Podstawowa w Jaświłach i Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelne

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy dużej wiedzy matematycznej i wytrwałości w dążeniu do celu. Gorące podziękowania ślemy na ręce wszystkich gości przybyłych na tę imprezę.

Nauczyciele matematyki SP nr 1 w Mońkach

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!