e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Koncert dla Alberta


17 czerwca w kościele Św. Brata Alberta odbył się koncert Kapucyńskiej Grupy Uwielbienia z okazji obchodów Roku Św. Brata Alberta.

Jeszcze przed koncertem Kapucyńskiej Grupy Uwielbienia pochodzącej z Łomży, wręczono nagrody i wyróżnienia osobom, które brały udział w konkursie plastycznym "Św. Brat Albert - jego życie i twórczość". W konkursie mogły wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli o zainteresowaniach i uzdolnieniach plastycznych z terenu powiatu monieckiego.

Organizatorami konkursu była Parafia p.w. Św. Brata Alberta w Mońkach, Urząd Miejski w Mońkach, Moniecki Ośrodek Kultury, a celem konkursu było zwrócenie uwagi na postać Św. Brata Alberta Chmielowskiego i jego działalność dla potrzebujących, kształtowanie empatii i wrażliwości na potrzeby, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej uczestników, zaprezentowanie swoich twórczych osiągnięć plastycznych na forum regionu.

Czteroosobowa komisja oceniła 128 prac, w czterech kategoriach wiekowych: dzieci w wieku do 9 lat, dzieci w wieku 10-12 lat, młodzież gimnazjum i szkół średnich, dorośli. Nagrody i wyróżnienia wręczał Burmistrza Moniek Zbigniew Karwowski i brat Adam.

Koncert Kapucyńskiej Grupy Uwielbienia był jednym z punktów obchodów 20-lecia powstania parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego, gdzie obecnie trwa odpust. Jak zawsze pomocny w organizowaniu koncertu okazał się ks. Andrzej Szczepańczyk.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!