e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Otwarte w ZSOiZ w Mońkach


W dniach 29.03- 31.03.2017 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów klas III gimnazjów powiatu monieckiego. W dwóch budynkach przy ulicy Tysiąclecia i ulicy Szkolnej młodzież zapoznawała się z ofertą edukacyjną ZSOiZ na rok szkolny 2017/2018. Gimnazjaliści mieli okazję uczestniczyć w pokazach doświadczeń z biologii, chemii, fizyki oraz geografii, w przedstawieniu w języku angielskim pt "Makbet", przygotowanym przez koło teatralne LO, a także wziąć udział w konkursie na najbardziej atrakcyjne zdjęcie zrobione podczas Dni Otwartych.

Na przyszłych uczniów ZSOiZ w Mońkach czeka bogata i atrakcyjna oferta kształcenia, wśród której znajdują się następujące propozycje:
- w Liceum Ogólnokształcącym klasy o profilu: humanistyczno-medialnym, biologiczno-chemicznym oraz politechnicznym,
- w Technikum klasy w zawodach: technik transportu kolejowego (nowość), technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik handlowiec i technik rolnik,
- w Szkole Branżowej klasy w zawodach: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, rolnik oraz oddział wielozawodowy.
Uczniów niepełnosprawnych zapraszamy do nauki w Szkole Przysposabiającej do Pracy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom z Gimnazjum w Jaświłach, Krypnie, Kalinówce Kościelnej, Jasionówce, Goniądzu, Trzciannem i Gimnazjum w Monkach za odwiedzenie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że się wkrótce zobaczymy.

Zapraszamy


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!