e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Zbudują blok mieszkalny


Chcemy budować nie tylko mieszkania, ale też markę

Z Panem Bogdanem Hryniewickim, właścicielem nowej firmy deweloperskiej rozmawiamy o przyszłości Monieckiego rynku nieruchomości, najważniejszych inwestycjach mieszkaniowych w naszym mieście i budowaniu marki Moniek.

Podstawowym pytaniem jakim zadaliśmy dla inwestora było:
- Dlaczego w Mońkach postanowił Pan wybudować blok mieszkalny wielorodzinny?

Działając na rynku jako przedsiębiorca współpracując z Deweloperami, przeprowadziliśmy rozeznanie zapotrzebowania lokali mieszkalnych w naszej miejscowości. Po weryfikacji biur między innymi współpracy firm "Nieruchomości Sokołowscy oraz nieruchomości Balcerzak" okazało się iż w Mońkach popyt na mieszkania jest duży, a tym bardziej zainteresowanie na nowe budownictwo o niskich kosztach utrzymania.

Weryfikacja była wielokierunkowa i miała za zadanie zoptymalizować korzyści płynące z umiejętnego połączenia cech niezbędnych dla powodzenia przedsięwzięcia.

Postanowiliśmy rozpocząć inwestycję budowy, która wprowadza nową jakość i rzuca wyzwanie naszym konkurentom. Dodatkowo konstrukcja budynku przewiduje możliwość łączenia lokali w celu uzyskania optymalnej powierzchni, a także wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań, aby dostosować funkcjonalność do własnych potrzeb.

Proponujemy Państwu prawdopodobnie najlepszą lokalizację w centrum miasta Mońki ul. Jagodowa 22. Oferujemy nowoczesną, reprezentacyjną bryłę budynku, 24 godzinny monitoring, domofon kodowany na klatce schodowej. Gwarantujemy optymalne powierzchnie mieszkań wykonanych w podwyższonym standardzie deweloperskim. Dla koneserów panoramy miejskiej mamy przestronne apartamenty z pięknymi tarasami.

- Jakie mieszkania posiada Pan w ofercie?

Mieszkań do sprzedaży jest 18 od 30,82 m2 do 59,72 m2 usytułowane na pierwszym, drugim i trzecim piętrze.

- Kiedy planuje Pan rozpoczęcie inwestycji i zakończenie? I co oznacza iż mieszkania będą bezczynszowe?

Przewidywany termin rozpoczęcia budowy to maj 2016 rok a zakończenie I/II kwartał 2017 roku. Mieszkania bezczynszowe polegają na tym że klient który zakupi u nas lokal mieszkalny nie płaci za: części wspólne, składki remontowe, miejsce postojowe, prowadzenie administracji i dozorcę.

Dziękujemy za udzielenie informacji i życzymy powodzenia w prowadzonej inwestycji.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!