e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Podsumowanie sezonu piłkarskiego


21 czerwca na stadionie miejskim spotkały się wszystkie grupy piłkarskie. Celem spotkania było podsumowanie i podziękowanie piłkarzom i piłkarkom za miniony sezon.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji poszczególnych zespołów: młodzików, żaków, orlików, juniorów i seniorów. Każdej drużynie można było zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W krótkim wystąpieniu Prezes Ludowego Klubu Sportowego LKS Promień Mońki - Andrzej Purta podziękował rodzicom, działaczom i sponsorom za trud włożony w rozwój klubu. Wspomniał również, że od nowego sezonu pragnie poszerzyć Członków Zarządu o rodziców z poszczególnych grup piłkarskich.

Natomiast Burmistrza Moniek - Zbigniew Karwowski stanowczo zaznaczył, że
"pieniądze na sport - były, są i będą" oraz pragnie "żebyście wy jako rodzice włączali się w decyzyjność i rozwój klubu".

Wszyscy którzy przybyli na podsumowanie sezony mogli skosztować kiełbaski i karkówkę z grilla, a także skosztować pączków i okazjonalnego tortu od naszych sponsorów. Przypominamy również, że od maja tego roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji został przez Radnych Miejskich rozwiązany, a jego kompetencje przejął Moniecki Ośrodek Kultury.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!