e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rock na Bagnie w Jarocinie


Dużego wyróżnienia doczekał się festiwal Rock na Bagnie, który od 3 lat organizowany jest w Goniądzu przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, gdyż wraz z pięcioma największymi festiwalami w Polsce, został zaproszony przez stowarzyszenie Jarocin XXI, Muzeum Regionalne w Jarocinie, oraz władze miasta Jarocin na III Kongres Kultury, który odbył się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie.

Tak więc, 14 czerwca w Jarocinie spotkali się przedstawiciele festiwali: WOODSTOCK (Jurek Owsiak), MALTA (Michał Merczyński), OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL (Piotr Kolaj), SLOT ART FESTIVAL (Aleksandra Zając), ROCK NA BAGNIE (Jacek Żędzian). Przy udziale organizatorów FMR w Jarocinie, władz miasta i zgromadzonej w Spichlerzu Polskiego Rocka publiczności próbowano podjąć próbę wskazania kierunku rozwoju jarocińskiego festiwalu.

Pozycja festiwalu Rock na Bagnie umacnia się z każdym rokiem i niezmiernie cieszy fakt, że impreza z Goniądza zdobywa coraz większe uznanie będąc wymieniana jednogłośnie w czołówce Polskich festiwali rockowych.

Przypomnijmy, że V edycja festiwalu już 3 i 4 lipca na plaży w Goniądzu, a wśród wykonawców m.in.: KSU, KRYZYS, THE ANALOGS, KABANOS i ARGY BARGY.


foto: Castello Miosław Ołtarzewski & www.jarocinska.pl

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!