e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Piękna i gorąca niedziela w krwiodawstwie


W niedzielę 7 czerwca 2015 r. w Monieckim Ośrodku Kultury zorganizowano pobieranie krwi. Wysoka temperatura nie wpłynęła negatywnie na frekwencję naszych honorowych krwiodawców. Ogółem zgłosiło się 36 krwiodawców na honorowe oddawanie krwi. Lekarz zakwalifikował 21 osób do oddania drogocennego leku.

Dziesięć osób z przybyłych krwiodawców lekarz nie zakwalifikował ze względów zdrowotnych. Około godz. 13.00 pięć osób nie mogło oddać krwi z powodu awarii serwera rejestrującego. Zebrano w sumie 9,45 litra drogocennej krwi. Wspaniała ofiarność mieszkańców naszego powiatu przyczyniła się kolejny raz do uratowania chorym nadziei na normalne życie. Serdecznie dziękuję za wspaniały dar serca.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki.pl i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Prezes ORPCK - Andrzej Beczko


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!