e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Malowanie na kamieniach


W dniu 1 kwietnia 2015 roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach zaprosił uczniów szkół podstawowych na warsztaty plastyczne pod nazwą "Malowanie na kamieniach".

Uczestnicy zajęć przynieśli ze sobą umyte i osuszone kamienie. W bibliotece, za pomocą farb i lakierów do paznokci, własnoręcznie ozdobili je rysunkami. Na zakończenie swoje rysunki zabezpieczyli bezbarwnym lakierem. Dzięki temu będą one trwalsze. Jak się okazało, malowanie na kamieniach to świetna zabawa, a efekt końcowy jest zawsze oryginalny. Ozdobione kamienie, według dzieci uczestniczących w zajęciach, można wykorzystać jako: "ozdobę w ogrodzie", "dekorację w mieszkaniu", "wisiorek na szyję", "przycisk do papieru", "prezent", "talizman", "można go nawet spróbować sprzedać".

Serdecznie dziękujemy p. Anecie Mroczko (z Salonu Kosmetyki Profesjonalnej i Odnowy Biologicznej w Mońkach) za bezpłatne zaopatrzenie nas w lakiery do paznokci.

Barbara Kuprel


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!