e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień otwarty w ZSOiZ w Mońkach


23 marca 2015 r. gościliśmy w ZSOiZ młodzież gimnazjalną z naszego powiatu i najbliższej okolicy. Odwiedzający liceum, technikum i szkołę zawodową uczniowie poznali adresowaną do nich ofertę edukacyjną – m.in. prezentacje profili proponowanych w przyszłym roku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne, biologiczne i fizyczne oraz pokazy geograficzne w wykonaniu młodzieży i nauczycieli przedmiotów. Gimnazjaliści uzyskali także informacje dotyczące zawodów w ramach których mogą zdobywać kwalifikacje, obejrzeli warsztaty zajęć praktycznych.
Szkoły przygotowały również stoiska prezentujące ich pracę pozalekcyjną - w ramach projektów Comenius, działalności wolontariatu, Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, szkolnego koła PCK.

Zainteresowani mogli poznać ofertę internatu i Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, skorzystać z pomocy doradcy zawodowego.

Cieszymy się z dużej frekwencji podczas Dnia otwartego. Zapraszamy gimnazjalistów do nauki w ZSOiZ w Mońkach.   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!