e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pływali dla Darka


20 lutego na Pływalni Powiatowej w Mońkach odbywał się mini maraton pływacki, w którym brały udział zespoły sztafetowe, a wszystko po to zebrać środki dla Dariusza Misztal choremu na białaczkę.

Charytatywne pływanie zorganizował Bogdan Sierba - Dyrektor Pływalni Powiatowej w porozumieniu z Fundacją na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, reprezentowaną przez Annę Porębską oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mońkach, reprezentowanym przez Dyrektora Mariusza Popowskiego.

Zebrane środki przeznaczone są na pomoc 30-letniemu mieszkańcowi Moniek Dariuszowi Misztal choremu na białaczkę i właśnie oczekującemu na przeszczep. Pan Dariusz potrzebuje wsparcia finansowego ze względu na trudną sytuację materialną.

W mini maratonie pływackim brały udział zespoły sztafetowe składające się z 3-8 osób. Sztafety płynęły przez 3 godziny, aż do godziny 23.15, wygrała drużyna, która przepłynęła najdłuższy dystans. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Oprócz pływania, przybyłe panie mogły wziąć udział w pokazowych zajęciach z aerobicu prowadzonych w sali fitness. Od godziny 21 gratisowo dokonywano pomiarów gęstości ciała, poziomu tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, poziomu podstawowej przemiany materii, określić BMI i wiek metaboliczny oraz uzyskać informację na temat poziomu kilku innych wskaźników.

Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona również na terenie naszego miasta, przy sklepach wielkopowierzchniowych przez wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych oraz monieckiego Gimnazjum.

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!