e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Tydzień Pomocy Pokrzywdzonym


W związku z obchodzonym 22 lutego Europejskim Dniem Ofiar Przestępstw, Komenda Powiatowa Policji w Mońkach organizuje w dniach 23- 28 lutego 2015 roku "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem".

Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się do monieckiej komendy o poradę w dniach 23 – 28 luty 2015 r.

W tegoroczne obchody "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" włączyły się także Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Komenda Główna Straży Granicznej, Prokuratura Generalna, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna, a także Krajowa Rada Kuratorów.

Osoby pokrzywdzone przestępstwem, będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez monieckich funkcjonariuszy w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach w określonych w harmonogramie godzinach.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!