e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Drużyny młodzieżowe w Promieniu


4 lutego miało miejsce spotkanie Zarządu Ludowego Klubu Sportowego Promień Mońki. Głównym tematem rozmów była likwidacja jednostki budżetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na III sesji Rady Miejskiej w Mońkach podjęto uchwałę w sprawie likwidacji jednostki budżetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mońkach. Całkowita likwidacja ma nastąpić do końca czerwca tego roku. Prezes i Zarząd Klubu pragną uspokoić rodziców, opiekunów i trenerów, iż do tego czasu nic absolutnie się nie zmieni. Wszystkie młodzieżowe drużyny przejdą pod LKS Promień Mońki. Wiemy również, że Gmina Mońki zatrudni czterech pracowników do obsługi stadionu.

W najbliższym czasie w Zespole Szkół odbędzie się spotkanie Zarządu z rodzicami naszych piłkarzy i piłkarek, o którym poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej
www.e-monki.pl/promienmonki. Natomiast 15 marca odbędzie się zebranie sprawozdawcze klubu.

Na spotkaniu dowiedzieliśmy się również, że w nadchodzącym sezonie piłkarskim w czwartoligowym zespole Promienia Mońki będą grać wyłącznie wychowankowie klubu i piłkarze z sąsiednich gmin.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!