e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień Babci i Dziadka


W Monieckim Ośrodku Kultury uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Emeryci, renciści i zaproszeni goście spotkali się by spędzić ze sobą kilka miłych godzin. Na imprezę przybyli dziadkowie i babcie z Moniek i okolic.

Wszystkich zebranych powitał Dyrektor MOK Dariusz Gwiazda oraz Józef Popowski - Prezes Związku Emerytów i Rencistów - oba życząc przybyłym zdrowia, pomyślności i dużo wnucząt.

Uroczystość rozpoczęła się od występów uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Mońkach pod opieką Dyrektor szkoły Agnieszki Januszewskiej. Po doznaniach dla "uszu" przyszedł czas na rozrywkę, a tę dla starszej publiczności zapewniły "Podlasiaczki", prowadzonego przez Celinę Wierzbicką. Wierszyki z humorem i atrakcje taneczne podobały się zarówno rodzicom jak ich dziadkom i babciom.

W tym roku, po raz pierwszy wybierano babcię i dziadka roku. Do konkursu zgłoszono kilkanaście par, a warunkiem przystąpienia było posiadanie największej ilości wnuków i prawnuków. Kapituła jednogłośnie wybrała Halinę i Wacława Karwowskich, którzy posiadają już ośmioro prawnuków.

Święto Dnia Babci i Dziadka przebiegały w ramach obchodów ustanowienia 50-lecia praw miejskich naszego miasta.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!