e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Karnawałowy koncert


Na pierwszy, karnawałowy koncert zaprosił kapelmistrz Leszek Szymczukiewicz z Białegostoku. Zarówno dyrygent jak i członkowie orkiestry wystąpili na scenie w nowych uniformach, prezentując się doskonale.

Koncert rozpoczął się od kilku klasycznych utworów z musicalu "Upiór w operze", następnie usłyszeliśmy standard jazzowy "Midnight in Moscow", a kolejne utwory były czysto rozrywkowe z lat 70, 80, 90-tych i współczesnych.

Obserwując przybyłą publiczność, nie można było oprzeć się wrażeniu, że wszystkim się podoba. Prawie każdy jak nie przytupywał, to palcami wybijał rytm. Za wspaniały koncert orkiestra otrzymała gromkie brawa.

W Młodzieżowej Orkiestrze Dętej obecnie gra trzydziestu muzyków. Próby odbywają się w sali przy Państwowej Straży Pożarnej. Instrumenty zostały zakupione z projektu współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach rozwoju infrastruktury. Instruktorem zespołu jest Rafał Bronecki. Na kolejny koncert, z nowym repertuarem zapraszamy już w maju.

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!