e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Konkurs Wiedzy o Profilaktyce Uzależnień


W dniu 20 stycznia 2015 roku o godz. 11.00 w dużej Sali Monieckiego Ośrodka Kultury przy ul. Białostockiej 25 odbyła się pierwsza edycja I Powiatowego Konkursu Wiedzy o Profilaktyce Uzależnień. Konkurs został zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Monkach. Konkurs odbył się w formule jednoetapowej - pisemnego testu złożonego z 40 pytań zamkniętych, wielokrotnego wyboru z zakresu tematycznego wymienionego w regulaminie.

Do konkursu przystąpiło 47 uczestników z Gimnazjum w Mońkach, Goniądzu, Trzciannem, Kalinówce Kościelnej, Jasionówce, Jaświłach i Knyszynie. Komisja wyłoniła na podstawie prawidłowo rozwiązanych testów laureatów:
Pierwsze miejsce – Marta Lipiszko z Gimnazjum w Kalinówce Kościelnej
Drugie miejsce – Zuzanna Dzierżanowska z Gimnazjum w Knyszynie
Trzecie miejsce – Norbert Gryc z Gimnazjum w Mońkach

Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzymał tablet ufundowany przez Urząd Miasta w Mońkach oraz karnet wejść na basen ufundowany przez Starostę Powiatowego w Mońkach. Za zajęcie drugiego miejsca zwycięzca otrzymał smartfon ufundowany przez Urząd Miasta w Knyszynie oraz karnet wejść na basen ufundowany przez Starostę Powiatowego w Mońkach. Za zajęcie trzeciego miejsca zwycięzca otrzymał kamerkę oraz power bank ufundowany przez Urząd Miasta w Goniądzu oraz karnet wejść na basen ufundowany przez Starostę Powiatowego w Mońkach.

Nagrody wraz z Dyplomami uznania zostały przekazane przez Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach podinsp. Pawła Szyperka, Przewodniczącego Rady Powiatu Dariusza Jaworowskiego, Alicję Halicką – Pochodowicz z GKRPA, przedstawiciela Urzędu Gminy w Goniądzu Grzegorza Mocarskiego oraz przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Mońkach - Jolantę Wierzbicką. Honorowym patronatem konkurs objął Starosta Powiatu Monieckiego.

W czasie przerwy wystąpiły z inscenizacją artystyczną, o tematyce uzależnień od Internetu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dolistowie pod kierunkiem Pani Aliny Witkowskiej, które w podziękowaniu za występ otrzymały na ręce opiekuna nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Mońkach w postaci biletów jednorazowych na Pływalnię Powiatową w Mońkach.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!