e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wolontariusze do współpracy


Już po raz drugi Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego organizuje powiatowy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 11 stycznia 2015 roku 23. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem: Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do współpracy. Aby zostać wolontariuszem WOŚP należy wypełnić ankietę i złożyć ją w siedzibie Fundacji w dniach 5-25 listopada 2014 r. (Mońki, ul. Słowackiego 5a). Osoby niepełnoletnie muszą uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy kwestować także w innych miastach powiatu monieckiego. Czekamy na zgłoszenia wolontariuszy z Knyszyna, Goniądza, Trzciannego, Jaświł, Jasionówki i Krypna.

Zapraszamy firmy i instytucje do pomocy przy organizacji Wielkiego Finału, który odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach. Jednocześnie dziękujemy dyrektorowi szkoły – panu Dariuszowi Jaworowskiemu za udostępnienie hali sportowej. Podobnie jak w ubiegłym roku podczas wielkiego Finału odbędą się pokazy, konkursy, koncerty, loterie i aukcje przedmiotów.

Już dziś serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu monieckiego do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach na ten wielki dzień.

Szef Sztabu Powiatowego (nr 2825) - Anna Porębska

Ankieta wolontariusza WOŚP

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!