e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Światowy dzień zwierząt


Dnia 04.10.2013r Przedstawiciel Schroniska dla bezdomnych Zwierząt „GREEN HOUSE MATEUSZ OBLACEWICZ” Krzeczkowo 63, Pani lek. wet. Monika Chojnowską wraz z Paniami J.Zalewska i U.Woźniewską przeprowadzili pogadankę z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

Staraliśmy się wspólnie przekazać najmłodszym wiedzę na temat bezpiecznego obcowania ze zwierzętami, jak również na temat wychowania i szkolenia psów, zachowania w obliczu agresywnego ataku psa, i jak temu zapobiec. Rozmawialiśmy także o zasadach higieny i opieki nad psem. Uświadamialiśmy dzieciom, że posiadanie psa to wielka przyjemność, ale i wielki obowiązek, ponieważ pies nie jest zabawką, którą można wyrzucić, gdy się nam znudzi.

Dzieci przygotowały przedstawienie o prawidłowym traktowani czworonogów, zaśpiewały piosenki, pokazały że nie są obojętne na los zwierząt . Wzięły również udział w qizie przygotowanym przez panie opiekunki, za co zostały nagrodzone prezentami przygotowanymi przez schronisko Green House.

Schronisko Green House otrzymało od dzieci wielką pakę gryzaków dla czworonogów przebywających w schronisku. W Zespole Szkół w Mońkach gościliśmy na zaproszenie Dyrekcji i Nauczycieli, wspierających prowadzoną przez nich akcję pod hasłem "NA ZAWSZE JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA TO CO OSWOIŁEŚ".
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!