e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

I Turnie Wojewódzki FIFA 13


W dniach 28-29 września 20132 r. odbył się I turniej Wojewódzki FIFA 13 realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego o nazwie „E-sport jako alternatywna i kulturalna forma popularyzacji piłki nożnej dla mieszkańców Województwa Podlaskiego”.

Organizatorem przedsięwzięcia była „Fundacja Rozwoju Powiatu Monieckiego”, a współorganizatorem Urząd Marszałkowski w Białymstoku, któremu w imieniu organizatorów i uczestników składamy serdeczne podziękowania. Mimo debiutu organizacyjnego imprezy typu e-sport, należy ją uznać za udaną z przeświadczeniem, że jest bardzo duże zainteresowanie takim prekursorskim działaniem. Wszyscy się świetnie bawili, było dużo emocji. Walka toczyła się od pierwszego do ostatniego spotkania do późnych godzin wieczornych.

W turnieju wzięło udział kilkadziesiąt osób. Uczestnicy mieli zapewnione wyżywienie, oraz noclegi. Turniej odbył się w Goniadzu w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym "Bartlowizna". Mistrzem I Wojewódzkiego turnieju FIFA 13 został Michał Wasilewski, który otrzymał okazałą konsolę XBOX 360 z rąk prezesa Fundacji - Arkadiusza Studniarka, II miejsce zajął Mateusz Dybacki otrzymując telefon komórkowy, a III miejsce Dawid Draheim, który otrzymał Ipoda.

Ze względu na duże zainteresowanie turniejem impreza ma szansę trafić do kalendarza imprez cyklicznych. Być może za rok ponownie zaprosimy chętnych do uczestnictwa w znakomitej zabawie.

Rada i Zarząd Fundacji

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!