e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wojewoda dziękuje monieckim policjantom


24 września przy Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach Wojewoda Podlaski Maciej Żywno uroczyście złożył podziękowania policjantom biorącym udział 4 sierpnia 2013 roku w akcji ratowniczej turystów z Niemiec, zaginionych na bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Wojewoda Podlaski Maciej Żywno uroczyście podziękował monieckim policjantom za ofiarność i zaangażowanie w akcję ratowniczą turystów z Niemiec, którzy zagubili się w dniu 4 sierpnia 2013 roku na bagiennym szlaku Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Podziękowania Wojewody, w postaci pamiątkowych koszulek z napisem "Anioł Straż" i "Znajdę cię wszędzie" otrzymali:
1. kom. Mariusz Markowski
2. st. asp. Tomasz Świerzbiński
3. mł. asp. Sławomir Dziekoński
4. st. sierż. Artur Turczyński

Podziękowania otrzymał również sierż. szt. Mariusz Magnuszewski, który 23 marca 2013 roku ratował domowników z płonącego domu. W imieniu Burmistrza Moniek tabliczkę pamiątkową wręczyła Starosta Powiatu Monieckiego Joanna Kulikowska.

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia”. Monieccy policjanci, mimo wielu lat służby pamiętają o złożonej przysiędze.

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!