e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Poświęcono pojazdy


Około czterdziestu motocykli przybyło do siedziby firmy KBS - braci Szypcio w Potoczyźnie na coroczne spotkanie miłośników dwuśladów. W tym roku motocyklistów odwiedził JE ks. abp Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, który jest również zapalonym motocyklistą. Swoją obecnością zaszczycili spotkanie również ks. Jan Zalewski proboszcz Parafii Hadrslev w Danii, Proboszcz Parafii M.B. Częstochowskiej ks. dziekan Tadeusz Horosz, Burmistrz Moniek i Sekretarz Gminy oraz członkowie Bractwa Motocyklowego z Moniek, Tarnowa, Kościerzyny, Warszawy, Augustowa i Białegostoku.

Po "skromnym" posiłku, cykliści udali się na "motocyklową pielgrzymkę" ulicami Moniek do wsi Bobrówka, gdzie została odprawiona msza w intencji opieki i duchowego wsparcia od patrona wszystkich kierowców - św. Krzysztofa. Zaś po mszy świętej odbyło się błogosławienie i poświęcenie wszystkich przybyłych pojazdów i ich właścicieli.

To było trzecie już spotkanie motocyklistów w kościele pw. Matki Odkupiciela w Bobrówce.
Wypadków drogowych w naszym powiecie jest coraz więcej. Warto zadbać o przychylność sił wyższych.

Obejrzyj więcej zdjęć

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!