e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ślubuję być...


29 listopada odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka" w jednej z najmłodszych grup w Przedszkolu. Z pewnością było to emocjonujące wydarzenie dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy tłumnie przybyli, aby wesprzeć swoje pociechy.

Do grona przedszkolaków przyjęto dzieci w wieku 3-lat, które w tym roku rozpoczęły edukację przedszkolną. Uroczystość rozpoczęły 5-latki witając nowe dzieci w społeczności przedszkolnej i wręczając im także upominki. Maluchy natomiast zaprezentowały swoje umiejętności oraz przekonały wszystkich zebranych gości, że zasługują na miano "Przedszkolaka".

W obecności rodziców ślubowały być dobrymi i dzielnymi przedszkolakami, nie grymasić i nie szlochać, swoje panie zawsze kochać, przyrzekały być zuchami i dobrymi kolegami. Następnie Pani Dyrektor Joanna Klepadło pasowała na przedszkolaka każdego malucha wielką kredką i wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy na dobry początek edukacji przedszkolnej.

Gratulujemy nowym przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w przedszkolu!


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!