e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Coraz bliżej... Bliska!/Bliska...


REWOLUCJA CENOWA W MOŃKACH !!!
TERAZ TAKŻE W MOŃKACH BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ SWOJE LEKI TANIEJ !!
Coraz bliżej... Bliska!/Bliska... więcej niż apteka/ Bliżej niż myślisz

Charakterystyczne niebieskie logo, miła obsługa, a co najważniejsze – niskie ceny, to znaki rozpoznawcze Bliskiej Apteki. Jej kolejna placówka właśnie powstała w Mońkach przy ulicy Tysiąclecia 21/4.
Bliska Apteka to sieć ponad 80 placówek w największych miastach Polski. Kolejna apteka tej sieci powstała w Mońkach. Niskie ceny – to znak rozpoznawczy całej sieci, udało się to osiągnąć dzięki współpracy i działaniu w grupie.

-Dzięki dużej liczbie placówek własnych i współpracujących stworzyliśmy dość pokaźną grupę zakupową- tłumaczy Marcin Ratajczak, dyrektor ds. rozwoju sieci. – To pozwala nam skutecznie negocjować ceny zakupu u naszych dostawców, a tym samym zapewnić jak najniższe ceny naszym klientom. Apteka często organizuje akcje promocyjne jak akcja "APTEKA ROZDAJE KASĘ" – w Mońkach już 29 września pierwszych 300 klientów otrzyma bon o wartości 10zł na zakupy w Aptece.

Bliska, to apteka samoobsługowa, ale klienci potrzebujący pomocy w wyborze leków mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych farmaceutów, którzy z chęcią doradzą jaki lek będzie właściwy, lub zasugerują tańszy odpowiednik. Stali klienci mogą liczyć na bezpłatną opiekę farmaceutyczną, czy konsultacje w doborze dermokosmetyków.

Bliska Apteka znana jest z tego, że aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności – stąd pomysł osteobusa – specjalistycznego gabinetu "na kółkach", który odwiedza miejscowości w których znajdują się Apteki Bliska.

-Zdajemy sobie sprawę, że dostęp do specjalistycznych badań może być trudny, szczególnie w mniejszych miejscowościach, mamy nadzieję, że dzięki naszemu osteobusowi wiele osób będzie mogło wykonać specjalistyczne badania kości, tak ważne w profilaktyce osteoporozy – mówi Marcin Ratajczak.
Ci, którzy cenią swój czas powinni zwrócić uwagę na półkę z napisem "Drogeria Bliska" – To nasz najnowszy pomysł – dodaje Marcin Ratajczak. – Po co tracić czas na zakupy w drogerii skoro kosmetyki
najlepszych producentów można kupić w aptece.

Warto zaznaczyć, że zakupy kosmetyków w Aptece nie muszą rujnować kieszeni, dzięki działaniu w grupie i lepszym możliwościom negocjacji, kosmetyki w Aptece można kupić taniej niż w drogerii. Stali klienci z pewnością ucieszą się z programu lojalnościowego: "Bliżej Lepiej Taniej" – każdy zakup premiowany jest punktami, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody: sprzęt sportowy, zabawki czy sprzęt elektroniczny. Więcej informacji o programie na stronie internetowej www.blizejtaniejlepiej.pl oraz bezpośrednio w placówkach.

PAMIĘTAJ NIE MUSISZ JUŻ PRZEPŁACAĆ ZA SWOJE LEKI !!!
PRZYJDŹ I SPRAWDŹ NASZE CENY – OBNIŻYLIŚMY CENY PONAD 1000 LEKÓW.
KUPUJ SWOJE LEKI TANIEJ !!!

tekst sponsorowany
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!