e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Konferencja podsumowująca


19 listopada odbyło się drugie podsumowanie projektu „Twoja przyszłość w Twoich rękach” zrealizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Mońkach.

W ramach projektu „Twoja przyszłość w Twoich rękach” kilkudziesięciu bezrobotnych skorzystało z jednego, bądź kilku szkoleń. Projekt oferował uczestnikom: warsztaty i szkolenia z dziedziny opiekunka do dziecka, magazynier z obsługą wózków widłowych, sprzedawca z elementami obsługi kasy fiskalnej, nabycia uprawnień tj. prawa jazdy kat. B, pomoc kucharza, indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz doradztwo zawodowe.

Organizatorem przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach, wspierany przez Powiatowy Urząd Pracy. Koszt projektu to 238,717 tys. złotych, z tego dotacja w wysokości 208.120 złotych, wkład własny Gminy Mońki 30,597 tys. złotych.

W zajęciach brały udział osoby w wieku aktywności zawodowej, trwale bezrobotne i korzystające z pomocy MOPS-u. Celem szkoleń było wzmocnienie ich pozycji na rynku pracy, zmotywowanie do samodzielności i wiary we własne siły. Koordynatorem projektu była Renata Siuchno.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!