e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Akcja pobierania krwi


Zorganizowana akcja pobierania krwi w niedzielę dn. 14.11.2010r. przebiegła doskonale. W czasie oddawania krwi można było obejrzeć wystawę płaskorzeźby, która w tym czasie była wystawiona. Jak zwykle krwiodawcy z naszego rejonu nie zawiedli na akcję przybyło około 30 osób, z czego 28 zdało krew na ogólną ilość 12,6 litra. Nasz krwiodawca Kazimierz Grom w tym dniu przekroczył ilość 30 litrów zdanej krwi. Za tą humanitarną postawę Panu Kazimierzowi jak i wszystkim honorowym dawcom krwi składam serdeczne podziękowania.

Nie ma wspanialszego daru jak dawanie cząstkę siebie innym nie żądając nic w zamian. Twoja kropla ratuje życie innym! Wszystkim honorowym Dawcom krwi składamy serdeczne podziękowania.

Akcja zorganizowana została przy współudziale Monieckiego Ośrodka Kultury, Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękuję - Prezes ZRPCK Andrzej Beczko

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!