e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ślubowanie pierwszaków


Jak co roku, w pierwszych dniach listopada Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach obchodzi swoje święto połączone ze ślubowaniem pierwszoklasistów. Termin ślubowania nie jest przypadkowy i dostosowany jest do obchodów dnia patrona szkoły Jana Kochanowskiego.

Dzieci z klas I a, b i c złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów SP 2. Na uroczystości ślubowania obecni byli zaproszeni goście – Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski , Ksiądz Prałat Proboszcz Parafii Św. Brata Alberta oraz Przewodnicząca Rady Rodziców SP nr 2 Agnieszka Dajnowska-Cimoch. Nie zabrakło także rodziców uczniów klas I.

Po części oficjalnej, na której nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów, "pierwszaki" zaprezentowały krótką część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyń. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki przygotowane przez uczniów ze świetlicy szkolnej. Następnie maluchy udały się do budynku szkoły przy ul. Konopnickiej, gdzie rodzice przygotowali im słodki poczęstunek. Odbyła się również pierwsza w ich życiu dyskoteka, na której wszyscy bawili się znakomicie.

Obejrzyj album zdjęć

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!