e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wrzucili grosiaki


W dniach 28-29 sierpnia 2010 r. za zgodą Burmistrza Moniek na terenie naszego miasta została przeprowadzona akcja "Wrzuć grosiaka do plecaka". Zbiórka miała na celu pomoc mniej zamożnym rodzinom z miasta i gminy Mońki w zakupieniu wyprawek szkolnych.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny okazaliście wielkie serce. Dzięki Wam udało się zebrać 3490 zł. Pieniążki trafiły do monieckich szkół i zostały przeznaczone na zakup kompletów podręczników, które uczniowie będą mogli wypożyczać na okres jednego roku. Ponadto otrzymaliśmy przybory szkolne, które trafiły do mniej zamożnych uczniów. Cieszymy się, że akcja z roku na rok budzi coraz większe zaufanie i
zainteresowanie.

Wyrazy wdzięczności składamy Proboszczom monieckich parafii za zgodę na przeprowadzenie zbiórki po niedzielnych Mszach Świętych. Dziękujemy również sklepom: WIGO p. Godlewskiego, Delikatesy p. Niewodowskiego, Księgarnia "DOM KSIĄŻKI", Biedronka, Lidl oraz stacji paliw ORLEN za możliwość kwesty.

Ponadto serdecznie dziękujemy Fundacji Pomocy Rodzinie z siedzibą w Mońkach, która włączyła się w tegoroczną akcję i przekazała nam dużą ilość przyborów szkolnych. Dziękujemy również portalowi e-Monki.pl z Panem Mariuszem Oszczapińskim, który co roku pomaga nam w informowaniu monieckiej społeczności o planowanej zbiórce, a także o jej wynikach. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali, wspierają i będą wspierać naszą akcję.

Organizatorzy: Agnieszka Kuklińska, Rafał Supiński, Szczep Monieckich Drużyn Harcerskich z ks. Maciejem Słyżem.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!