e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Internet a Biebrza


Przez dwa w Centrum Edukacji „Mentor” w Mońkach odbywało się szkolenie w ramach projektu nt. „Internet jako źródło promocji działalności turystycznej” zorganizowane przez Fundację Na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego.

Szkolenie skierowane było do osób zajmujących się branżą turystyczną i organizującą aktywny wypoczynek. Każdym z uczestników szkolenia otrzymał certyfikat i zaświadczenia potwierdzające udział.

Projekt „Powiat moniecki zaprasza na aktywny wypoczynek” realizuje Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego; Działanie 9.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację powyższego projektu niebawem powstanie serwis internetowy zapewniający szybki i prosty dostęp do informacji o wszystkich atrakcjach turystycznych, kwaterach agroturystycznych i innych przydatnych wiadomości z tego zakresu.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!