e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Młodzież wie jak zapobiegać pożarom


W dniu 25 marca 2010 r. w świetlicy tutejszej komendy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Współorganizatorami konkursu była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mońkach.

Turniej, którego głównym celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej, organizowany jest już po raz trzydziesty trzeci. Każdego roku wzbudza duże zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży. W zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy wywalczyli czołowe miejsca podczas finałów gminnych.

Jury pod przewodnictwem zastępcy Komendanta Powiatowego st. bryg. Aleksandra Gierasimczuka po przeprowadzeniu testów pisemnych zakwalifikowało do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w dniu 30 kwietnia bieżącego roku w Dubiczach Cerkiewnych w powiecie hajnowskim:

  • w grupie I (uczniowie szkół podstawowych) Janusz Cieszyński - Jasionówka, Piotr Jurgielewicz - Krypno,

  • w grupie II (uczniowie gimnazjów) Joanna Wierzbicka - Mońki, Rafał Karpiesiuk - Krypno,

  • w grupie III (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) Karolina Szymańska - Krypno /Technikum Gastronomiczne w Białymstoku/, Izabela Cybulko - Mońki /ZSOiZ/.


www.monki.straz.bialystok.pl
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!